A Brass in the Five rézfúvós kvintett

A Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetemen végzett, professzionális zenészek, hangszereik virtuóz mesterei. Nagy sikerű koncertjeiken mindig a zenei kifejezés új formáit keresik.

Simai László – trombita,

Monoki Attila – trombita,

Soós Péter – kürt,

Koppányi Béla – harsona,

Takács Tibor – tuba

www.brass5.hu

Méhes Csaba Európa szerte ismert, kiváló komikus, pantomimművész, a vizuális humor mestere szuggesztív játékával és humorával 25 éve bűvöli el a közönséget Magyarországon és a világ számos pontján – szavak nélkül.

www.mehes.hu

Színház szavak, határok nélkül Méhes Csaba és a Brass in the Five közös karrierje 2007-ben indult útjára és azóta töretlen lendülettel ível felfelé. Egyéni hangvételű, fergeteges humorú, élőzenés előadásaik osztatlan sikert aratnak itthon és külföldön egyaránt. Különböző előadásaikért számos díjban és elismerésben részesültek.

Rézerdő lakói

Rézerdő manói, a gyermekek vidám, gondtalan életét élik egy távoli vidéken. Boldogan játszanak, viaskodnak. Próbára téve képességeiket, közös erővel megbirkóznak a Rézerdei élet kihívásaival, mely barátságukat még szorosabbá kovácsolja.