Rendezvények

péntek, 22 november 2019 16:00

Keressük városunk karácsonyfáját! Kiemelt

Szerző:

Amennyiben 8-9 méteres, szép fenyőfája udvarában túl nagy helyet foglal, s kivágása is gondot okoz, kérjük, ajánlja fel azt városunk javára, hogy együtt gyönyörködhessünk benne az adventi időszak alatt. A felajánlott fenyőfákat személyesen is megtekintjük, és a kiválasztást követően egyeztetünk a tulajdonossal a kivágás részleteiről. A legnagyobb és legszebbnek vélt fenyőfát a Szabadság téren helyezzük el, s díszítjük fel.

Segítségét köszönjük!

Elérhetőségünk:

Kulturális Központ

4300 Nyírbátor, Szabadság tér 8-9.

+36 42 510 076, +36 70 337 6877

Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 Minkah Fitzpatrick Jersey